NKL išsaugojo rėmėją ir paskelbė naujo sezono tvarkaraštį

NKL išsaugojo rėmėją ir paskelbė naujo sezono tvarkaraštį

Nuotr. R. Lukoševicius / NKL

Dvejus metus su Nacionaline krepšinio lyga bendradarbiaujanti lažybų bendrovė „7bet“ liks tituliniu lygos partneriu ir 2023-2024 m. sezone.„Džiaugiamės pratęsdami bendradarbiavimą su „7bet“, – dėstė „7bet-NKL“ vykdantysis direktorius Justas Kalinauskas. – Rėmėjų indėlis į lygos veikimą ir funkcionavimą yra tikrai svarbus, kadangi nėra lengva rasti rėmėjų Lietuvoje ir smagu, kad vis dar turime tokių įmonių, kurios investuoja į mūsų šalies sportą bei ypač krepšinį. Sieksime pateisinti savo partnerių lūkesčius ir per artimiausius sezonus sukurti dar vertingesnį krepšinio produktą.“

Tęstinumą išlaikančio „7bet“ generalinis direktorius Justinas Šliažas teigė, kad ši partnerystė yra neeilinė galimybė prisidėti prie Lietuvos krepšinio žvaigždžių auginimo ateities.

„Net 8 iš 12 šių metų Lietuvos krepšinio rinktinės narių savo profesionalų karjeras pradėjo Nacionalinėje krepšinio lygoje. Tai įrodo, kiek daug talento ir potencialo šis čempionatas turi, todėl prisidėti prie Lietuvos krepšinio ateities jaučiame ne tik didžiulę pagarbą, bet ir pareigą“, – „7bet-NKL“ indėlį į šalies krepšinį akcentavo J. Šliažas.


2023-2024 m. „7bet-NKL“ sezone dalyvaus 14 komandų. Čempionatas prasidės spalio 5 d., o rungtynės vyks ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Čempionų titulo gynybą Kauno „Žalgiris-2“ spalio 5 d. pirmajame ture pradės nuo jaunimo derbio su Vilniaus „Rytu-2“, kuris vyks „Žalgirio“ treniruočių centre.

Taip pat spalio 5 d. lygos debiutantai „Jurbarkas-Karys“ pirmose sezono rungtynėse namuose susikaus su Kauno r. „Atletu“.

Praėjusio mažojo finalo pakartojimas, kuriame telšiškiai mes iššūkį Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“, įvyks spalio 7 d. Telšiuose.

Tarpusavyje komandos sužais du ratus ir skils į dvi grupes – pirmos 7 ekipos varžysis tarpusavyje, o likęs septynetas pateks į silpnesniųjų grupę.

Šiemet lyga atsisakė finalinio ketverto ir grįžta prie atkrintamųjų serijų – iki 2 pergalių aštuntfinaliuose ir iki 3 laimėjimų ketvirtfinaliuose, pusfinaliuose bei finaluose. Atkrintamosios startuos kovo mėn., o balandžio mėn. vyks finalo serijos akistatos.

Visą „7bet-NKL“ tvarkaraštį rasite čia.

NKLyga.lt

Video rekomendacijos: