K. Maksvyčio akivaizdoje „Žalgiris-2“ nutraukė pralaimėjimų seriją (Kiti rezultatai)

Nuotr.: D. Lukšta / NKL

Antrą kartą istorijoje „Žalgirio“ arenoje rungtyniavęs Kauno „Žalgiris-2“ (2-4) nutraukė 4 pralaimėjimų seriją ir iškovojo 2 pergalę „7bet-NKL“ sezone. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 85:72 (23:17, 27:16, 25:21, 10:18) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (1-5).

Efektingų epizodų „Žalgirio“ arenoje netrūko visus 4 kėlinius, tačiau nuo pat pradžių sąlygas klaipėdiečiams diktavo šeimininkai.

Prabėgus 4 minutėms žalgiriečiai pabėgo į priekį 14:6, o prasidėjus antrajam ketvirčiui įgio ir dviženklį pranašumą (27:17).

Tiksint paskutinėms pirmosios mačo dalies sekundėms Vytautas Žygas pelnė du taškus su pražanga ir dar labiau atitolino „Žalgirį-2“ nuo varžovų – 50:33.

Po ilgosios pertraukos kauniečiai ir toliau laikė rungtynių kontrolę savo rankose ir per trečiajį kėlinį svečiams iš Klaipėdos sumažinti turėto deficito neleido (75:54).

Per paskutines 10 minučių daug klausimų dėl rungtynių nugalėtojo jau nebebuvo ir 500 žiūrovų akivaizdoje „Žalgiris-2“ įsirašė pergalę – 85:72.

Kauno komandai Dovydas Butka per 27 minutes pelnė 18 taškų (5/6 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Uostamiesčio ekipos gretose išsiskyrė Laurynas Mikalauskas, kurio sąskaitoje per 18 minučių – 15 taškų (6/11 dvit., 3/7 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 21 naudingumo balas.

Šią dublerių akistatą gyvai stebėjo ir „Žalgirio“ pagrindinės komandos trenerių štabo nariai – Kazys Maksvytis, Tautvydas Sabonis ir Evaldas Beržininkaitis.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 18 (5/6 dvit., 2/7 trit.), Vytautas Žygas 17 (4/5 dvit., 2/8 trit.), Nedas Montvila 12 (2/5 trit.), Justas Stonkus ir Dominykas Butka po 8, Emilis Bartninkas (6 atk. kam.) ir Matas Vokietaitis (2 blok., 6 kld.) po 7.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Narvilas 18 (4/8 dvit., 7/11 baud.), Laurynas Mikalauskas 15 (6/11 dvit., 8 atk. kam.), Matas Repšys 12 (8/11 baud., 6 atk. kam.), Kristupas Leščiauskas 8 (4/6 dvit.).