Rezultatyvus Januševičiaus pasirodymas nukalė „Vyčiui-VDU“ pirmąją pergalę (Kiti rezultatai)

Nuotr. Jurbarkas-Karys / NKLyga.lt

Dominavęs Titas Januševičius atvedė Šakių „Vytį-VDU“ (1-4) į 1 pergalę 7bet-NKL“ čempionate. Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 93:79 (24:18, 21:20, 21:20, 27:21) įveikė Kauno r. „Atletą“ (2-5).

Geriau mačą pradėjo „Vytis-VDU“, kuris per pirmąsias 9 minutes įgijo dviženklį pranašumą (22:12).

Prabėgus pusantro kėlinio šeimininkai prisivijo varžovus ir lygino rezultatą (29:29).

„Vyčio-VDU“ vedlys Januševičius pelnė 18 taškų ir atkovojo 5 kamuolius vien per pirmuosius du kėlinius, o svečiai pataikė tik 3 iš 19 tolimų metimų (15 proc.), bet vis tiek sugebėjo išlikti priekyje – 45:38.

Po ilgosios pertraukos iš rūbinės sugrįžę šeimininkai spuratvo 7:0 atkarpa (45:45), tačiau į tai šakiečiai atsakė 11:0 spurtu ir susigrąžino dviženklę persvarą (56:45).

Būtent po šios atkarpos, per likusį laiką, rimtesnio iššūkio „Atletas“ mesti priešininkams nesugebėjo ir „Vytis-VDU“ šventė užtikrintą pirmąją pergalę – 93:79.

Beveik dvigubą dublį užfiksavusio 22-ejų Januševičiaus sąskaitoje per 24 minutes – 27 taškai (6/8 dvit., 4/7 trit., 3/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 29 naudingumo balai.

Kauno raj. komandai Nojus Vaivada per 25 minutes pelnė 13 taškų (3/7 dvit., 2/3 trit.) atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 15 naudingumo balų.

„Atletas“: Gedeonas Dimoke 15 (5/15 dvit., 9 atk. kam.), Nojus Vaivada 13 (3/7 dvit., 2/3 trit.), Martynas Zigmantavičius 12 (4/7 dvit., 1/5 trit.), Julius Liesis 11 (3/6 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Gytis Sirutavičius 10.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 27 (6/8 dvit., 4/7 trit., 9 atk. kam., 29 naud.), Augustinas Mikštas 16 (6/9 dvit., 10 atk. kam.), Deividas Kumelis 13 (2/4 trit., 9 rez. perd., 5 kld.), Šarūnas Vingelis 12 (2/3 trit.), Eimantas Žilius 8 (6 atk. kam.), Kajus Leliukas 7 (3/7 dvit., 7 atk. kam.).