Dramą išvykoje laimėjęs „Atletas“ išrašė pralaimėjimą „Žalgiriui-2“ (Kiti rezultatai)

Nuotr. D. Lukšta / NKL

3 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse nutraukė Kauno r. „Atletas“ (3-5), kuris išvykoje 77:75 (17:17, 17:12, 22:25, 21:21) po atkaklios kovos nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (3-5).

Žalgiriečiai rungtynes pradėjo 8:2, tačiau greitai į tai 7:0 spurtu atsakė svečiai (10:11).

Nors po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (17:17), visgi „Atletas“ sugebėjo išsiveržti į priekį pasibaigus pirmajai mačo daliai – 34:29.

Po ilgosios pertraukos „Žalgirio-2“ jaunuoliai spurtavo 9:0 ir persverė rezultatą savo naudai (40:38).

Pirmaujanti komanda keitėsi dar keletą kartų tiek trečiajame, tiek lemiamame kėlinyje ir po Justino Stonkaus tritaškio, likus paskutinėms pusantros žaidimo minutės, rezultatas tapo lygus (73:73).

Mantas Zigmantavičius prasiveržimu vėl išvedė priekį svečius (75:73), o žalgiriečiai du kartus iš toli atakavo netiksliai, prarado du kamuolius bei prasižengė prieš oponentus likus 8,5 sekundės.

Nojus Vaivada pataikė vieną baudos metimą iš dviejų (76:73) ir pražangą išprovokavęs Nedas Montvila realizavo abu baudų metimus ir deficitą sumažino iki minimalaus (75:76).

Po minutės pertraukėlės „Žalgiris-2“ vėl ėmėsi pražangų taktikos. Rokas Pocius prametė realizavo 1 baudos metimą iš 2 (77:75) ir Vytautas Pliauga sukvietė komandą į pasitarimą.

Kamuolį iš šoninės linijos išsimetę šeimininkai jį perdavė kampe stovėjusiam Dovydui Butkui, kurio tritaškis buvo netikslus ir „Atletas“ pasiekė dramatišką pergalę išvykoje – 77:75.

„Atleto“ gretose rezultatyviausias buvo Pocius, kuris pagerino savo rezultatyvumo rekordą ir per 24 minutes surinko 21 tašką (5/10 dvit., 1/3 trit., 8/12 baud. met.), 5 atkovotus kamuolius bei 22 naudingumo balai.

Žalgiriečiams Emilis Bartninkas per 21 minutę pelnė 15 taškų (5/6 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 20 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Emilis Bartninkas 15 (5/6 dvit., 8 atk. kam.), Justas Stonkus 14 (3/7 trit.), Nedas Montvila 11 (6/6 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Dovydas Butka 9 (2/4 trit.), Dovydas Buika 8 (5 rez. perd.).

„Atletas“: Rokas Pocius 21 (5/10 dvit., 8/12 baud., 5 atk. kam.), Gedeonas Dimoke 15 (4/8 dvit., 2/6 trit.), Martynas Zigmantavičius 12 (5/9 dvit., 6 rez. perd.), Julius Liesis 7 (3 per. kam.).