„Vytis-VDU“ per pratęsimą triumfavo Vilkaviškyje („Telšiai“ pranoko Kretingos ekipą)

Nuotr. Jurbarkas-Karys / NKLyga.lt

4 pralaimėjimais sezoną pradėjęs Šakių „Vytis-VDU“ (3-4) rodo kitokį savo veidą ir įsirašė 3 pergalę iš eilės „7bet-NKL“ čempionate. Šakiškiai išvykoje 104:99 (22:20, 29:23, 15:24, 18:17) per pratęsimą nugalėjo Vilkaviškio „Perlą“ (5-4).

Įspūdingą atkarpą žaidžiantis „Vyčio-VDU“ gynėjas Titas Januševičius per 34 minutes pelnė 23 taškus (4/6 dvit., 2/6 trit., 9/12 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas bei surinko 29 naudingumo balus.

Akistata tarp „Perlo“ ir „Vyčio-VDU“ prasidėjo tikrai atkakliai, tačiau nedidelį pranašumą visgi turėjo šakiškiai, kurie išliko priekyje tiek pirmojo (22:20), tiek po antrojo kėlinio (51:43).

Tačiau po ilgosios pertraukos svarstyklės pradėjo krypti į šeimininkų pusę, kurie beveik įpusėjus trečiajam ketvirčiui išlygino rezultatą (57:57), o vėliau jį ir persverė (65:64).

Įnirtinga kova tęsėsi ir toliau bei likus pustrečios minutės „Vytis-VDU“ dar buvo priekyje 81:75, tačiau du Modesto Žaunieriūno ir vienas Ajare Sanni tritaškis sugebėjo išlyginti rezultatą (84:84) likus 34 sekundėms.

Paskutinėje atakoje Sanni turėjo progą tolimu metimu išplėšti pergalę, bet to jam padaryti nepavyko ir viskas sprendėsi pratęsime.

Pratęsime likus minutei šakiškiai laikėsi priekyje vieno metimo persvara (96:94) ir paskutinį žodį tarė Gabrielius Čelka, kuris kampe būdamas visiškai laisvas, pataikė tolimą metimą švieslentėje tiksint 26 sekundėms (99:94).

Šeimininkai griebėsi pražangų taktikos, tačiau baudų metimais Januševičius įtvirtino savo komandos pergalę – 104:99.

Nuo pralaimėjimo „Perlo“ neišgelbėjo Sanni, kuris per 35 minutes pelnė 29 taškus (6/12 dvit., 3/9 trit., 8/10 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 efektyvumo balus.

„Perlas“: Ajare Sanni 29 (6/12 dvit., 3/9 trit., 8/10 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam., 34 naud.), Rokas Stankevičius 26 (8/9 dvit., 2/4 trit., 32 naud.), Justinas Tuckeris 12 (6/12 dvit., 7 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 11 (3/5 trit.), Mantvydas Žukauskas 8 (4/5 dvit., 0/6 trit., 5 rez. perd.).

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 23 (4/6 dvit., 2/6 trit., 9/12 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld., 29 naud.), Eimantas Žilius 15 (5/7 dvit., 9 atk. kam.), Deividas Kumelis 13 (4/5 dvit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Augustinas Mikštas (1/5 trit., 5/8 baud., 10 atk. kam.) ir Kajus Leliukas (6/7 dvit.) po 12, Rokas Mačiulis 9, Gabrielius Čelka 7 (6 rez. perd.).