Pergalių serija tęsiasi: „Olimpas“ neturėjo vargo ir su „Perlu“

LKL nuotr.

Palangos „Olimpas“ (28-5) tęsia ilgiausią pergalių seriją šiame „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai namuose 85:67 (18:15, 25:19, 24:18, 18:15) pranoko Vilkaviškio „Perlą“ (16-17) ir laimėjo 16 sykį iš eilės.

Atkakli kova tarp komandų vyko beveik pirmuosius du kėlinius, tačiau iki ilgosios pertraukos palangiškiams pavyko labiau atitrūkti nuo svečių iš Vilkaviškio (43:34).

„Perlas“ dar bandė galutinai nepaleisti varžovų ir sumažinti deficitą antroje mačo pusėje, bet šeimininkai spurtavo 17:2 atkarpa ir paskutiniame kėlinyje padėjo paskutinį tašką (73:52).

„Olimpo“ vidurio puolėjas Karolis Guščikas per 24 minutes pelnė 13 taškų (6/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Vilkaviškio ekipos nuo nesėkmės neišgelbėjo Joshua Nurse'as, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 12 taškų (6/9 dvit., 0/3 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 17 efektyvumo balų.

Palangiškiai įveikė „Perlą“ antrą kartą šią savaitę. Vilkaviškyje ketvirtadienį vykusiose rungtynėse „Olimpas“ triumfavo 69:64.

„Olimpas“: Amandas Urkis (4/6 dvit., 4 kld.), Karolis Guščikas (6/7 dvit., 7 atk. kam.) ir Tadas Budrys (7/8 baud., 5 atk. kam.) po 13, Marius Runkauskas 11 (3/7 trit., 4 rez. perd.), Julius Kazakauskas 9, Robert Subotkevič 8 (2/4 trit.), Paulius Danisevičius 7.

„Perlas“: Joshua Nurse'as 12 (6/9 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Modestas Žaunieriūnas 10, Titas Pažarauskas (4/8 dvit.) ir Mantvydas Žukauskas (2/6 trit.) po 9, Rokas Stankevičius (2/7 dvit.) ir Edas Valenta (4/4 dvit.) po 8, Ignas Labutis 7.