Tai, kas liko už kadro! Emocingos D. Maskoliūno minutės pertraukėlės (VIDEO)

LKF ir FIBA nuotr.

Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos turnyro C grupės antrojo rato antrosiose rungtynes sekmadienį (lapkričio 29 d.) Lietuvos nacionalinė rinktinė Vilniaus „Avia Solutions Group” arenoje susitiko su Belgija įveikė varžovus 13 taškų pranašumu rezultatu 84:71 (20:15, 29:21, 18:15, 17:20), atsirevanšavo priešininkams ir iškovojo antrąją pergalę kvalifikacijos varžybose.

"Sportas kitaip" kviečia pamatyti tai, kas liko už kadro mače prieš Belgiją - Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio Dariaus Maskoliūno paprašytos minutės pertraukėlės.

Labai karšta minutės pertraukėlė buvo pati pirmoji, kuomet D. Maskoliūnas turėjo priekaištų Mantui Kalniečiui.

„Mantai, nusiramink. Na, ne viską iš pirmo paso. Ne, ne tvarkoj, Mantai, bl**, netvarkoje, nes mums vėl atmetinėja po geros atkarpos, bl**“, – kalbėjo treneris.