Kviečiame prisiminti: D. Maskoliūno minutės pertraukėlė ir jo frazė - „Kažką pamakaluojam” (VIDEO)

Krepsiniozinios.lt kviečia prisiminti, kaip lapkričio 27 d. Lietuvos rinktinė Vilniaus „Avia Solutions Group” arenoje žaidė Europos čempionato atrankos rungtynes su niekada istorijoje dar nesutikta Danija ir nelauktai pralaimėjo varžovams rezultatu 76:80 (22:21, 24:17, 13:22, 17:20).

Po šio mačo internete plačiai paplito minutės pertraukėlės vaizdo įrašas, kuriame rinktinės vyriausiasis treneris dalino nurodymus.

„Žaidžiam kuo daugiau, žaidžiam. Uždirbsime baudas, įmesime. Prametėme laisvus metimus, nieko nepadarysi. Nejauti metimo, veržkis, kažką pamakaluojam”, - krepšininkams sakė D. Maskoliūnas

Po tokio netikėto pralaimėjimo susiėmė už galvos ne tik fanai, bet ir krepšinio ekspertai.

Krepšinio komentatorius Vaidas Čeponis po tokio mačo sureagavo štai taip: „Čia yra visiškas pizd***! Labai švelniai tariant“.