K. Maksvytis: „Kontroliavome ritmą ir galiausiai pasiekėme pergalę“ (VIDEO)

K. Maksvytis: „Kontroliavome ritmą ir galiausiai pasiekėme pergalę“ (VIDEO)

FIBA nuotr.

Lietuvos (2/0) vyrų rinktinė pirmadienį žaidė antrąsias 2023 metų Pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynes. Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose 74:66 įveikė Čekijos (0/2) krepšininkus.

Primename, kad lietuviai atrankoje į planetos pirmenybes startavo lengva pergale prieš Bulgariją – 89:69.

Po šio mačo Lietuvos vyr. treneris Kazys Maksvytis pagyrė iš Sankt Peterburgo vienerioms rungtynėms į rinktinę atvykusį Mindaugą Kuzminską.

„Nelengva žaisti su čekais, kurie turi gerus žaidėjus, gerą trenerį, ilgai žaidžia kartu. Džiaugiuosi dėl pergalės. Antrame kėlinyje pradėjome kontroliuoti rungtynes, geriau gynėmės, bet paskui strigome prieš šeimininkų zoninę gynybą. Nepataikėme daug neblogų metimų, galėjome būti agresyvesni, kliovėmės tolimais ir vidutiniais metimais. Tačiau kontroliavome ritmą ir galiausiai pasiekėme pergalę.

Kuzminskas mums pridėjo energijos, kuri atsispindi jo rungtynių protokole. Mums trūko gerų metimų, nors susikurdavome situacijas, tad Mindaugas padėjo rinkti taškus iš baudos aikštelės. Tai buvo svarbu kovoje dėl pergalės“, - spaudos konferencijoje kalbėjo K. Maksvytis.Krepsiniozinios.lt ir Alfa.lt