Lietuvos rinktinė pergalingai pradėjo pasiruošimą pasaulio čempionatui

LKF nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pergalingai startavo draugiškų rungtynių maratone link pasaulio čempionato.

Kazio Maksvyčio kariauna Panevėžyje 100:72 (21:21, 30:17, 18:20, 31:14) užtikrintai įveikė Ukrainos krepšininkus.

Lietuviai nuo oponentų pabėgo antrajame kėlinyje, kuomet net 13 taškų pelnė Eimantas Bendžius ir prieš pertrauką pranašumas tapo dviženklis – 51:38. Nors trečiasis ketvirtis buvo apylygis, ketvirtajame lietuviai visiškai dominavo ir dar labiau įtvirtino pergalę. Šimtąjį tašką pelnė Deividas Sirvydis.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Vaido Kariniausko (18), Mindaugo Kuzminsko (16) ir E. Bendžiaus (16) trijulė.

Ant parketo bent keliolikai minučių pasirodė visi dvylika registruotų žaidėjų. Šįkart iš kandidatų sąrašo mačui neregistruoti buvo Rokas Jokubaitis, Ignas Brazdeikis, Dovydas Giedraitis, Ąžuolas Tubelis, Jonas Valančiūnas ir Laurynas Birutis.

Kitas išbandymas mūsiškių laukia rugpjūčio 1 d. (antradienį), kuomet 19.30 val. „Žalgirio“ arenoje prasidės susitikimas su Sakartvelo rinktine. Tiesiogiai mačą transliuos TV3 televiziją, bilietus galima įsigyti čia.

Lietuva: Vaidas Kariniauskas 18, Mindaugas Kuzminskas 16, Eimantas Bendžius 16, Donatas Tarolis 12, Donatas Motiejūnas 9, Matas Jogėla ir Deividas Sirvydis po 8, Tomas Dimša 7, Gabrielius Maldūnas 6.

Ukraina: Oleksandras Kovliaras 18, Oleksandras Mishula 12, Viacheslavas Bobrovas 11, Vitaliijus Zotovas 8, Andriijus Voinalovychius 7.