D. Itoudis: „Motiejūnas mus skaudžiai nubaudė“

FIBA nuotr.

Ir toliau nepralaiminti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (4/0) užsitikrino vietą pasaulio čempionato ketvirtfinalyje.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai pirmajame J grupės mače 92:67 (20:20, 19:23, 25:15, 28:9) sutriuškino Graikiją (2/2) ir po septynerių metų pertraukos sugrįžo į vieno iš didžiųjų turnyrų stipriausiųjų aštuntuką.

Po mačo Graikijos rinktinės vyr. treneris Dimitris Itoudis išskyrė svarbiausią rungtynių momentą.

„Sėkmingai pradėjome rungtynes ir turėjome gerų epizodų gynyboje bei puolime. Trečiojo kėlinio pabaigoje, rezultatui esant 58:61, gavome skaudų Motiejūno tritaškį. Jis mus skaudžiai nubaudė. Ketvirtajame kėlinyje neišnaudojome savo pražangų limito gynyboje.

Antroje mačo dalyje Lietuva pataikė 12 iš 16 tritaškių, tai mus nužudė. Lietuva pataikė ir kelis metimus aidint atakos sirenai. Šįkart jie buvo stipresni.

Gaila, kad nepatekome į aštuonetą, bet dar turime vienas rungtynes. Noriu padėkoti sirgaliams, kurie atvyko ir tikėjo mumis“, - kalbėjo specialistas.

Paskutines rungtynes graikai žais prieš juodkalniečius.