K. Maksvytis: „Labiausiai gaila, kad neturime šanso revanšuotis“ (VIDEO)

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei nepavyko prasimušti tarp keturių geriausių planetos komandų.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai pasaulio čempionato ketvirtfinalyje 68:87 (25:24, 13:25, 17:24, 13:24) neprilygo Serbijos rinktinei ir nebepretenduoja į turnyro medalius.

Po mačo rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis kalbėjo apie meškos paslaugą atnešusią pergalę prieš JAV.

„Labiausiai gaila, kad neturime šanso revanšuotis, nei serbams, nei kalbant aplamai apie čempionatą. Blogiausios mūsų rungtynės čempionate kas liečia energiją, fiziškumą, koncentraciją. Susidaro toks vaizdas, kas serbai visas rungtynes žaidė aukštesne pavara, o mes galbūt per daug išnaudojome energijos prieš tai buvusiose rungtynėse. Greičiausiai, kad taip, pergalė prieš JAV padarė meškos paslaugą.

Pritrūko labai daug, tiek pirmajame kėlinyje, tiek vėliau. Pirmajame kėlinyje varžovai sumetė 20 taškų iš baudos aikštelės, o mes kėliniui baigiantis dar turėjome dvi komandines pražangas. Net nebuvo klausimų, kuri komanda šiandien buvo stipresnė. Turėjome rizikas, bet buvo blogas išpildymas. Pritrūko ir koncentracijos. Papuolėme į duobę pačiu netinkamiausiu metu – ketvirtfinalyje“, - mintimis dalinosi specialistas.