Kanados rinktinės treneris dėkojo D. Blattui: „Jis man yra kaip angelas, visada šalia“

Kanados rinktinės treneris dėkojo D. Blattui: „Jis man yra kaip angelas, visada šalia“

Kaip jau rašėme, pasaulio čempionato bronzos medaliai atiteko Kanados rinktinei. Jordi Fernandezo auklėtiniai mažajame finale po pratęsimą 127:118 (34:25, 24:31, 33:26, 20:29, 16:7) nugalėjo JAV komandą.



Po mačo Kanados rinktinės vyr. treneris Jordi Fernandezas dėkojo Davidui Blattui, už buvimą jo angelu.

„Medalis labai daug reiškia visiems – komandai, treneriams, šaliai, žaidėjams, organizacijai. Tai yra toks pasiekimas, kurio negali suprasti, kol to nepadarai. Galėsime grįžti ir sakyti, kad iškovojome pasaulio čempionato medalį. NBA žmonės nesupras, jie nežino, kokį kelią mes nuėjome. Esu labai laimingas.

Didžiuojuosi Dillonu Brooksu, jis taip žaidžia, kuomet jam leidžia tai daryti. Taip pat ir Shai‘us Gilgeous-Alexanderis buvo nuostabus, man jis yra MVP. Tai, ką visi šie vyrukai padarė šiandien buvo puiku. Ši komanda buvo nuostabi, tai yra pradžia to, kas tęsis labai ilgai. Neturėjome daug patirties FIBA krepšinyje, bet parodėme, kad galime šį tą nuveikti FIBA krepšinyje.


Noriu padėkoti Davidui Blattui. Jis man yra kaip angelas, visada šalia“, - kalbėjo Jordi Fernandezas.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: