„Baskonia“ su T. Sedekerskiu palaužė M. Jogėlos ekipą

Sunkią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Eurolygos įkrintamosioms varžyboms besirengianti Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (16-13).

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namie tik paskutiniu metimu 76:74 (13:27, 20:12, 18:19, 25:16) palaužė Lugo "Rio Breogan" (8-21) su Matu Jogėla ir Martynu Sajumi.

Baskų pergalę priešpaskutinę sekundę lėmė tolimas Marko Howardo šūvis.

Šis snaiperis nugalėtojams pelnė 28 (5/16 trit.), Matthew Costello (3/6 trit., 9 atk. kam., 23 naud. b.) – 18, Chima Moneke (8 atk. kam.) – 14 taškų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 22 minutes pridėjo 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), blokavo metimą, po kartą suklydo bei prasižengė ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Jogėla per 25 minutes įmetė 15 taškų (3/3 dvit., 1/4 trit., 0/2 baudų), sugriebė net 11 kamuolių (3 – puolime), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir sukaupė 15 naudingumo balų.

Ankstesnis puolėjo rekordas ACB lygoje buvo 8 atkovoti kamuoliai.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 13 ir 11 taškų surinkę Juanas Fernandezas (5/6 dvit.) ir Jordanas Sakho (5/6 dvit., 5 atk. kam.) bei 10 pridėjęs Toni Nakičius (6 atk. kam.).