„Neptūną“ paliekantis latvis grįžta rungtyniauti į Ispaniją
LKL nuotr.
Lietuvos bronzinį prizininką Klaipėdos "Neptūną" palieka dar vienas svarbus praėjusio sezono žaidėjas.
Skelbiama, kad Karlis Šilinis sukirto rankomis su La Korunjos "Leyma" klubu.
Latvis šios ekipos marškinėlius vilkėjo pusę 2024-2025 metų sezono, vėliau ji iškrito į žemesnį divizioną, tačiau šiemet jame prasibrovė iki finalo ir sugrįžo į ACB lygą.
K.Šilinis į Klaipėdą atvyko šių metų sausio mėnesį ir netrukus tapo vienu iš uostamiesčio komandos lyderių.
LKL pirmenybėse 28-erių 211 cm ūgio vidurio puolėjas vidutiniškai per 20 minučių pelnė 9,5 taško (63,6 proc. dvit., 41,7 proc. trit.), atkovojo 4,2 kamuolio, atliko po rezultatyvų perdavimą ir rinko 10,4 naudingumo balo.

