Puikiai žaidusio A. Kulbokos ekipa patyrė nesėkmę po pratęsimo

Apmaudžia nesėkme Ispanijos pirmenybėse startavo puikiai pasirodžiusio Arnoldo Kulbokos komanda.

Šeštadienį Bilbao "RETAbet" (0/1) klubas išvykoje po pratęsimo 102:107 (19:25, 24:28, 34:30, 21:15, 4:9) nusileido Las Palmo "Gran Canaria" (1/0) ekipai.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei "Gran Canaria" gynėjas Amedeo Della Valle prametė abi baudas, o už rezultatą išlygino Jonathanas Roselle - 98:98. Per pusę minutės nė viena komanda taškų nepelnė, teko žaisti pratęsimą. Papildomo laiko metu pranašesni buvo aikštės šeimininkai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Kulboka per 33 minutes pelnė 16 taškų (1/2 dvit., 3/6 trit., 5/6 baudų), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, po sykį suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 17 naudingumo balų.

"Gran Canaria": Mattas Costello 19 (4/8 trit., 5 atk. kam., 2 bl.), Stanas Okoye (5/7 trit.) ir Amedeo Della Valle (0/5 trit., 3 per. kam.) po 18,  Beqa Burjanadzė 14 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Javi Beiranas (2/2 trit, 7 atk. kam.) ir Jacobas Wiley po 11.

"RETAbet": Ludde Hakanssonas 22 (6/9 trit.), Jonathanas Rousselle 17, Arnoldas Kulboka 16 (3/6 trit.), Jaylonas Brownas 10 (0/5 trit., 4 kl.), Jaroslawas Zyskowskis 7.