D. Giedraitis - rezultatyviausias mačo žaidėjas, bet M. Sajus išplėšė pergalę

Ispanijos aukščiausioje krepšinio lygoje (ACB) savo pasirodymus šiame sezone tarpusavio dvikova pradėjo komandos, kurių gretose rungtyniauja žaidėjai iš Lietuvos.

Rungtynių didvyriu tapusio Martyno Sajaus atstovaujamas Manresos "Baxi" klubas išvykoje po atkaklios kovos 88:84 (25:18, 15:19, 21:25, 27:22) palaužė Madrido "Estudiantes" ekipą su rezultatyviausiu susitikimo žaidėju Dovydu Giedraičiu.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei M.Sajus išprovokavo pražangą, realizavo pirmąjį baudos metimą, o antrojo nepataikė, tačiau pats atkovojo kamuolį ir įmetė dvitaškį - 85:82. Po šio momento varžovai jau neatsigavo.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, o jų indėlis buvo skirtingas.

D.Giedraitis per 22 minutes pelnė 17 taškų (2/4 dvit., 4/5 trit., 1/2 baudų), atkovojo kamuolį, išprovokavo 2 pražangas bei sykį prasižengė pats ir surinko 15 naudingumo balų.

M.Sajus per 14 minučių įmetė 6 taškus (1/2 dvit., 4/8 baudų), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 9 efektyvumo balus.

"Estudiantes": Dovydas Giedraitis 17 (4/5 trit.), Aleksandaras Cvetkovičius (3/4 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.) ir Aleksa Avramovičius (5 kl.) po 15, Angelis Delgado (4/5 dvit., 6 atk. kam., 2 bl.) ir Johnas Robersonas po 8.

"Baxi": Rafa Martinezas (4/5 trit.) ir Guilemas Jou (4/4 dvit., 6 atk. kam.) po 16, Makai Masonas 13, Jonathanas Tabu 10, Scottas Ethertonas (8 atk. kam., 5 kl.) ir Eulisas Baezas (5 atk. kam.) po 8, Martynas Sajus 6 (5 atk. kam.).