Monstriškas L. Biručio debiutas ir puikus L. Beliausko pasirodymas

Lauryno Biručio debiutas Ispanijos aukščiausioje krepšinio lygoje (ACB) pranoko visus lūkesčius.

Lietuvos rinktinės centro ir Lauryno Beliausko vedamas Santjago de Kompostelos "Obradoiro" klubas sekmadienį namie 101:82 (22:26, 28:20, 19:23, 32:13) įveikė Fuenlabrados "Urbas" ekipą.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo rezultatyviausi nugalėtojų gretose.

L.Birutis per 32 minutes pelnė 27 taškus (9/11 dvit., 9/10 baudų), atkovojo 11 (5 - puolime) bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, išprovokavo 8 pražangas, suklydo 5 bei prasižengė 3 kartus ir surinko net 41 naudingumo balą.

L.Beliauskas per 21 minutę įmetė 15 taškų (1/1 dvit., 4/7 trit., 1/2 baudų), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 16 efektyvumo balų.

Po 14 taškų pridėjo Mike'as Daumas (2/3 trit., 5 atk. kam.) ir Kassiusas Robertsonas (4/8 trit., 8 rez. perd.).

Svečiams Obi Emegano pelnė 20, Leo Meindlas (7/ dvit., 6 atk. kam.) - 18, Robertas Upshaw (5 atk. kam.) - 13, Marcas Garcia (2/3 trit.) - 10 taškų.

Buvęs žalgirietis Siimas Sanderis-Vene per 24 minutes įmetė 5 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit., 1/2 baudų) ir atkovojo 2 kamuolius.