V. Micičius solidariai su treneriu gavo techninę pražangą, o „Anadolu Efes“ iškovojo nelengvą pergalę

"Anadolu Efes" krepšininkai Turkijos pirmenybėse turėjo paprakaituoti Stambulo komandų derbyje.

Pirmadienį Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 81:74 (20:17, 20:17, 21:20, 20:20) palaužė "Bešiktaš" ekipą.

Likus 4 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos svečiai pirmavo saugiai - 77:63. Tačiau aikštės šeimininkai nenuleido rankų ir spurtavo 7:0 bei atkūrė intrigą.

Likus 14 sekundžių buvęs žalgirietis Vasilije Micičius pataikė dvitaškį, tačiau po jo E.Atamanas puolė ginčytis su teisėjais ir užsidirbo techninę pražangą. Su savo treneriu solidarizavęsis serbas buvo nubaustas taip pat., tad varžovai gavo teisę mesti iškart du nieko nebelemiančius baudų metimus.

V.Micičius per 31 minutę pelnė 18 taškų (7/11 dvit., 1/4 trit., 1/1 baudos), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

"Bešiktaš": Ercanas Osmani 15 (5 atk. kam.), Šehmusas Haziras 13 (4 rez. perd., 3 per. kam.), Jamesas Blackmonas 12, Alperenas Šengunas 10 (6 atk. kam.).

"Anadolu Efes": Vasilije Micičius (6 rez. perd.) ir Adrienas Moermanas (3/5 trit., 6 atk. kam., 2 bl.) po 18, Bryantas Dunstonas (10 atk. kam.) ir Tiboras Pleissas (6/6 dvit., 9 atk. kam.) po 12.