E. Ulanovas svariai prisidėjo prie paskutinių sekundžių „Fenerbahče“ pergalės

Pergalę paskutinėmis sekundėmis Turkijos pirmenybėse iškovojo Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (6/0) klubas.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai išvykoje 104:101 (24:28, 26:23, 23:15, 31:37) palaužė Bursos "Tofaš" (2/4) krepšininkus.

Svečiai po sunkios pergalės Eurolygoje šį kartą visgi netaupė lyderių ir žaidė pilna sudėtimi. To prireikė, kadangi viso susitikimo metu vyko atkakli kova.

Likus pusei minutės "Fenerbahče" pirmavo vos 3 taškais, o lyderis Nando de Colo gavo bloką, po kurio varžovai sumažino skirtumą iki minimumo - 97:98. Abiejų komandų žaidėjai neklydo prie baudų metimo linijos, o tai buvo palankiau Stambulo ekipai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Ulanovas per 23 minutes pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudų), atkovojo bei perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 10 naudingumo balų.

"Tofaš": DeVaughnas Akoonas-Purcellas 37 (8/10 dvit., 5/7 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 41 naud. b.), Semajas Christonas 21 (8/10 dvit., 5 rez. perd.), Berkanas Durmazas 14 (4/6 trit., 3 bl.), Berkas Ugurlu 9 (5 atk. kam., 10 rez. perd.).

"Fenerbahče": Nando De Colo 28 (18/19 baudų, 7 rez. perd., 12 išpr. praž., 28 naud. b.), Janas Vesely 16 (7 atk. kam., 2 bl.), Melihas Mahmutoglu 14, Lorenzo Brownas 10 (1/5 dvit., 4 rez. perd.), Edgaras Ulanovas 9.