Neįtikėtina K. Kemzūros auklėtinių pergalė Turkijoje

Neįtikėtiną pergalę Turkijos krepšinio pirmenybėse iškovojo Kęstučio Kemzūros auklėtiniai.

Izmiro "Petkim Spor" (5/5) klubas namie paskutinę sekundę 67:66 (21:14, 19:18, 14:219, 13:5) palaužė Gaziantepo "Gaziantep Basketbol" (3/5) ekipą.

Aikštės šeimininkų gretose nebuvo registruotas Šarūnas Vasiliauskas, kuris dvejus pastaruosius metus rungtyniavo Gaziantepo komandoje.

Prasidėjus paskutinei minutei "Petkim Spor" puolėjas Thomasas Wimbushas tolimu metimu išlygino rezultatą - 66:66. Varžovai prasižengė puolime, o šeimininkų įžaidėjo Yigitčano Turnos tritaškis tikslo nepasiekė.

Likus keturioms sekundėms abiejų komandų strategai paėmė po pertraukėlę, bet vargu, ar galėjo tikėtis būtent tokio scenarijaus. Paskutinę dvikovos sekundę Ianas Hummeris perėmė kamuolį ir išprovokavo pražangą bei realizavo vienintelį pergalingą baudos metimą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 15 taškų surinkę Kendrickas Ray'us (5/5 dvit., 1/5 trit., 7 rez. perd.) ir I.Hummeris bei 13 pridėjęs T.Wimbushas (3/5 trit.).

Svečiams Trevisas Simpsonas pelnė 13, Rashardas Kelly (2/3 trit., 7 atk. kam.) - 11, Bryntonas Lemaras ir Ismailas Ulosoy - po 8 taškus.