E. Ulanovo klubas patyrė pirmąją nesėkmę Turkijoje - krito trileryje per pratęsimą

Pirmąją nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė Stambulo "Fenerbahče" (9-1) klubas su itin blankiai pasirodžiusiu Edgaru Ulanovu.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 91:93 (29:28, 20:19, 18:23, 15:12, 9:11) nusileido to paties miesto "Buyukčekmeče" (3/5) krepšininkams.

Likus 3 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos svečių gynėjas Ali Muhammedas buvo nubaustas nesportine pražanga, o varžovai tuo pasinaudojo maksimaliai - realizavo baudos metimus ir švystelėjo tritaškį - 82:82. Per visą likusį ketvirčio laiką rezultatas nepasikeitė, teko žaisti pratęsimą.

Papildomo laiko pradžioje vis dar be traumuoto lyderio Nando De Colo žaidę svečiai spurtavo 8:2, tačiau varžovai nenuleido rankų ir prieš prasidedant paskutinei minutei išsiveržė į priekį - 91:90.

Likus 3 sekundėms prie baudų metimo linijos stojęs Jarrellas Eddie pirmąjį pataikė, o antrąjį prametė tyčia, o tai pasiteisino. Ahmetas Duverioglu atkovojo kamuolį puolime ir dvitaškiu galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau jo metimą blokavo Mehmetas Alemdaroglu.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Ulanovas per 13 minučių krepšio neatakavo, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, dusyk suklydo, krtą prasižengė ir užfiksavo -1 naudingumo balą.

"Buyukčekmeče": Karvelas Andersonas 25 (7/12 trit.), Matthew Farrellas 21 (7 rez. perd., 3 per. kam., 5 kl.), Abodunrinas Olaseni (6 atk. kam., 3 bl.) ir Devinas Oliveris (10 atk. kam., 3 per. kam.) po 12, Osirisas Eldridge'as 11 (8 atk. kam.).

"Fenerbahče": Lorenzo Brownas 21 (5/10 dvit., 3/8 trit.), Jarrellas Eddie 17 (4/6 trit., 5 atk. kam.), Janas Vesely 16 (6 atk. kam., 4 per. kam., 3 bl., 24 naud. b.), Kenanas Sipahi 12, Ali Muhammedas 9 (1/7 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Ahmetas Duverioglu 8 (4/5 dvit.).