T. Sedekerskis žaidė naudingiau už R. Giedraitį prieš nepralaimintį „Real“

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamai Vitorijos "Baskonia" (8/4) komandai nepavyko tapti pirmąja šį sezoną Ispanijos pirmenybėse įveikusia Madrido "Real" (12/0).

Baskai išvykoje po permainingos kovos 83:92 (19:25, 24:15, 15:28, 25:24) nusileido Pablo Laso auklėtiniams rezultatu.

Po pertraukos žaidimo kontrolę praradę svečiai atsitokėjo ketvirtajame kėlinyje, kuriam įpusėjus buvo priartėję iki 73:78, tačiau varžovai greitai atstatė dviženklį pranašumą ir pergalės iš rankų nepaleido.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir pasirodė gana solidžiai.

R.Giedraitis per 34 minutes pelnė 9 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, dusyk pažeidė taisykles ir užfiksavo 9 efektyvumo balus.

T.Sedekerskis per 20 minučių įmetė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po kartą išprovokavo pražangą bei prasižengė pats ir surinko 12 naudingumo balų.

"Real": Fabienas Causeuras 21 (3/4 trit., 5 atk. kam., 27 naud. b.), Gabrielis Deckas (5 atk. kam.) ir Trey Thompkinsas (3/3 trit.) po 15, Sergio Llullas 12, Alberto Abalde 9, Walteris Tavaresas 8 (5 atk. kam., 2 bl.).

"Baskonia": Pierria Henry 21 (3/4 trit., 6 rez. perd.), Zioranas Dragičius 14 (5/6 dvit.), Achille Polonara (8 atk. kam.) ir Alecas Petersas (3/7 trit., 3 per. kam.) po 13, Rokas Giedraitis 9.