Fantastiškai žaidęs Z. LeDay atvedė „dizainerius“ į sunkią pergalę

Netikėtai sunkią pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo vienas Eurolygos lyderių Milano "AX Armani" (15-1) klubas.

Ettore Messinos auklėtiniai po įtemptos kovos svečiuose 82:77 (23:22, 22:20, 20:23, 17:12) palaužė Trevizo "De'Longhi" (7-9) krepšininkus.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui aikštės šeimininkai pirmavo 56:53, tuomet "dizaineriai" spurtavo 12:2, tačiau varžovai atsakė pelnydami 7 taškus be atsako, ir prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo lygus - 65:65.

Įtempta kova vyko iki paskutinės minutės, o sėkmė nusišypsojo svečiams.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo sezono rungtynes sužaidęs Zachas LeDay. Buvęs žalgirietis per 28 minutes įmetė 24 taškus (8/8 dvit., 1/1 trit., 5/5 baudų), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir surinko 33 naudingumo balus.

16 taškų pridėjo Sergio Rodriguezas (5 rez. perd.), 12 - Malcolmas Delaney (4 rez. perd., 8 išpr. praž.), 11 - Kalebas Tarczewskis.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė atitinkamai 19 ir 17 taškų surinkę buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" gynėjas Davidas Loganas (3/6 dvit., 4/10 trit., 5 kl.) ir Christianas Mekowulu (6 atk. kam.), 14 įmetė Michalas Sokolowskis (6 atk. kam.).