E. Kairio komanda iškovojo dramatišką pergalę Turkijoje

Dramatišką pergalę paskutinėmis sekundėmis Turkijos pirmenybėse iškovojo Evaldo Kairio atstovaujama komanda.

Afjonkarahisaro "Belediyespor" (10-8) išvykoje 85:83 (21:27, 24:20, 15:18, 25:18) palaužė turnyrinės lentelės kaimynus Bursos "Tofaš" (9-8) krepšininkus.

Likus 4 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos svečiai atsilikinėjo 71:79, tačiau pakilo į lemiamą šturmą, kurį tolimu metimu pradėjo buvęs Vilniaus "Ryto" legionierius Fransisco Cruzas, 6 taškus iš eilės pelnė Chrisas Wrightas, o J.P.Macura persvėrė rezultatą - 83:81.

Tarikas Phillipas išlygino rezultatą palikdamas varžovams 15 sekundžių atakai. Chrisas Wrightas pataikė pergalingą dvitaškį likus 2 sekundėms.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Kairys per 23 minutes įmetė 4 taškus (2/3 dvit.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 10 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 20 ir 19 taškų surinkę Ch.Wrightas (3/4 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 7 kl.) ir Akifas Guvenas (8 atk. kam., 3 bl.) bei 16 pridėjęs F.Cruzas (2/8 trit.).

Aikštės šeimininkams Semajas Christonas (7/9 dvit., 4 rez. perd.) pelnė 20, T.Phillipas (1/5 trit.) ir Berkas Uruglu - po 11 taškų.