Lietuvos rinktinės skriaudikas G. Lundbergas nukovė ir CSKA

Vienas Eurolygos lyderių Maskvos CSKA (10-3) klubas gavo netikėtą antausį VTB Vieningoje lygoje.

Pirmadienį Dimitrio Itoudžio auklėtiniai Lenkijoje po atkaklios kovos 90:93 (29:24, 28:24, 12:22, 21:23) nusileido Zielona Goros "Zastal Enea" (10-7) krepšininkams.

Susitikimo pradžia netikėtumų nežadėjo - po dviejų ketvirčių armiečiai pirmavo 57:48. Tačiau po ilgosios pertraukos Žano Tabako kariauna perėmė iniciatyvą, spurtavo net 17:2 ir išsiveržė į priekį 65:59.

Prieš ketvirtąjį kėlinį lenkai pirmavo minimaliai, tačiau spurtavę 14:5 per pusę ketvirčio įgijo dviženklį pranašumą - 84:74, o prasidėjus paskutinei minutei rezultatas buvo lygus - 90:90. Likus 6 sekundėms Krisas Richardas šovė iš toli, o pratęsimą galėjęs išplėšti Tornike Šengelijos metimas tikslo nepasiekė.

Po suspendavimo CSKA gretose jau žaidė ir Mike'as Jamesas, kuris per 13 minučių sukrapštė 6 taškus ir tiek pat efektyvumo balų.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidė Lietuvos rinktinės skriaudikas Gabrielis Lundbergas. Dano sąskaitoje - 26 taškai (8/11 dvit., 3/5 trit., 1/1baudos), 5 atkovoti bei 2 perimti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 32 naudingumo balai.

25 taškus pridėjo K.Richardas (2/7 dvit., 6/6 trit.), 14 - Rolandas Freimanis, 12 - Geoffrey Groselle (7 atk. kam., 4 rez. perd.).

Pralaimėjusiems T.Šengelija (7/12 dvit., 7 išpr. praž.) pelnė 19, Semionas Antonovas (2/2 trit.) - 12, Darrunas Hilliardas (1/5 trit.) - 9, Janis Strelniekas - 8 taškus.