Sezono mačą sužaidęs E. Kairys Turkijoje surinko dublį ir padalijo „stogų“

Dvigubą dublį surinkęs ir efektyviausią sezono Mačą sužaidęs Evaldas Kairys neišgelbėjo savo komandos nuo pralaimėjimo Turkijos pirmenybėse.

Afjonkarahisaro "Belediyespor" (11-9) klubas išvykoje po dramatiškos kovos 86:89 (28:22, 31:24, 15:25, 12:18) nusileido Ankaros "Turk Telekom" (12-8) ekipai.

Svečiai šiame susitikime vertėsi be vieno lyderių, buvusio Vilniaus "Ryto" legionieriaus iš Meksikos Francisco Cruzo.

Likus pusei minutės J.P.Macura perėmė kamuolį, tačiau rezultatą persverti galėjęs Chriso Wrighto tolimas metimas tikslo nepasiekė. Aikštės šeimininkai dar nebuvo išnaudoję pražangų limito, tad sudegino laiką iki 10 sekundžių, tuomet pataikė tik vieną baudos metimą, o Ch.Wrightas - abu ir sumažino skirtumą iki minimumo - 86:87 likus 5 sekundėms. Varžovai realizavo abu baudų metimus ir nutarė nepažeisti taisyklių, o pratęsimą galėjęs išplėšti Ch.Wrightas vėl buvo netaiklus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Kairys per 27 minutes įmetė 13 taškų (5/9 dvit., 3/3 baudų), sugriebė 12 atšokusių kamuolių (6 - puolime), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, išprovokavo 6 pražangas, 3 kartus suklydo, sykį prasižengė ir užfiksavo 25 naudingumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė atitinkamai 25 ir 19 taškų surinkę J.P.Macura (4/12 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.) ir Ch.Wrightas (4/14 dvit., 3/7 trit., 11 rez. perd.) bei 16 pridėjęs Tanneris Leissneris (5/5 dvit., 2/3 trit., 7 atk. kam.).

Nugalėtojams Kyle'as Wiltjeras (4/16 dvit., 5/8 trit., 7 atk. kam.) pelnė 24, Samas Dekkeris (3/6 trit.) - 18, Sametas Geyikas (9 atk. kam.0 - 14 taškų.