D. Gailiaus ekipa Vokietijoje iškovojo retą pergalę, gavo pasireikšti ir I. Lukošius

Reta pergale Vokietijos pirmenybėse galėjo pasidžiaugti Deividas Gailius, progą pasireikšti gavo ir retai kovoms registruojamas 18-metis Simonas Lukošius.

Lietuvių atstovaujamas Bonos "Telekom Baskets" (4-11) klubas išvykoje 103:97 ( įveikė Veisenfelso "Syntainics MBC" (5-10) ekipą.

Atrodė, kad likus dviem minutėms svečiai gali jaustis saugūs - pirmavo 94:80, tačiau varžovai per mažiau nei minutę jų pranašumą ištirpdė iki 94:90, o likus pusei minutės smeigė tritaškį - 95:97. Visgi Bonos krepšininkai apmaudžios nesėkmės išvengė.

D.Gailius per 14 minučių pelnė 4 taškus (1/1 trit., 1/2 baudų), atkovojo 2 bei prarado 1 kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

I.Lukošius per 5 minutes į krepšį nemetė, atkovojo kamuolį, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 27 ir 16 taškų surinkę Chrisas Babbas (3/10 trit., 10/12 baudų) ir Jamesas Thompsonas (13 atk. kam.) bei 15 pridėjęs Anthony Dileo (8/8 baudų).

Pralaimėjusiems Michalas Michalakas (5 atk. kam.) pelnė 26, Quintonas Hookeris (5 atk. kam., 8 rez. perd.) - 13 taškų.