R. Giedraičio ir T. Sedekerskio klubas iškovojo dramatišką pergalę Tenerifėje

Dramatišką pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos "Baskonia" (17-5) klubas.

Čempionų titulą ginantys Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 81:79 (18:22, 20:20, 22:19, 21:18) palaužė Tenerifės "Iberostar" (17-5) krepšininkus ir pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą.

Likus pusei minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Pierria Henry dvitaškiu išvedė baskus į priekį 81:79. Sasu Salinas prametė iš toli, tačiau po atkovoto kamuolio puolime tritaškį metė ir Marcelinho Huertas, tačiau taip pat netaikliai.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau jų indėlis buvo skirtingas.

R.Giedraitis per 28 minutes pelnė 13 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 4/4 baudų), atkovojo bei perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, dusyk suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 7 naudingumo balus.

T.Sedekerskis per 9 minutes įmetė 2 taškus (1/1 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir užfiksavo 2 efektyvumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė atitinkamai 19 ir 15 taškų surinkę Achille Polonara (7 atk. kam., 3 bl., 24 naud. b.) ir Luca Vildoza (2/2 trit.), po 9 pridėjo P.Henry ir Alecas Petersas.

Pralaimėjusiems Giorgi Šermadini (5 atk. kam., 5 kl.) pelnė 17, Aaronas Doornekampas (3/10 trit.) - 13, Bruno Fitipaldo (6 rez. perd.) - 11 taškų.