D. Adomaitis sulaukė kritikos Izraelyje: „Jo pertraukėlės – labai silpnos“

FIBA nuotr.

Sekmadienį Dainiaus Adomaičio auklėtiniai Izraelio pirmenybėse pralaimėjo mūšį dėl antrosios vietos turnyrinėje lentelėje.

Jeruzalės "Hapoel" (9-4) išvykoje po atkaklios kovos 75:81 (26:25, 23:19, 11:22, 15:15) turėjo pripažinti Gilboa Galilo "Hapoel" (9-3) ekipos pranašumą.

Po šio pralaimėjimo pasisakyti nusprendė vietinis žinomas žurnalistas Roi Cohenas, kuris negailėjo kritikos lietuviui.

"Ši ekipa yra tiesiog mirusi. Krepšininkai rodo, kad nenori čia būti, o D. Adomaičio minutės pertraukėlės – labai silpnos.

Tai labai tragiška situacija prieš artėjančias Izraelio krepšinio taurės kovas. Guodžia tai, kad būsimas varžovas Rišono „Maccabi“ atrodo dar blogiau", - pareiškė žurnalistas.

Primename, kad D. Adomaičio treniruojama ekipa jau iškrito tiek iš Čempionų lygos, tiek iš Balkanų tarptautinių pirmenybių.

Izraelio pirmenybėse su devyniomis pergalėmis „Hapoel“ rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje.