M. Kuzminskas sužaidė sezono mačą, „Lokomotiv-Kuban“ įveikė „Chimki“ krepšininkus

Dramatišką pergalę prieš Eurolygos ekipą VTB Vieningoje lygoje iškovojo Manto kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (10-6) klubas.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykoje paskutinėmis sekundėmis 92:90 (28:19, 22:18, 17:23, 25:30) patiesė Maskvos srities "Chimki" (6-7) krepšininkus.

Likus pusei minutės po M.Kalniečio pražangos rezultatą išlygino Viačeslavas Zaicevas - 87:87. Tuomet Lietuvos rinktinės įžaidėjas šovė iš toli - 90:87 likus 12 sekundžių.

Po Andrejaus Malcevo paimtos pertraukėlės tritaškį smeigė ir veteranas Sergejus Monia - 90:90 likus 7 sekundėms. Nigelas Williamsas-Gossas pataikė dvitaškį varžovams palikdamas sekundę, tačiau ir jai buvo paimta pertraukėlė, po kurios Aleksejaus Švedo metimas tikslo nepasiekė.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, o M.Kuzminskas surengė sezono pasirodymą.

Puolėjas per 37 minutes pelnė 24 taškus (7/9 dvit., 2/3 trit., 4/4 baudų), atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, kartą suklydo ir surinko 34 naudingumo balus.

M.Kalnietis per 32 minutes įmetė 5 taškus (0/5 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudų), atkovojo bei prarado po 2 kamuolius, atliko net 15 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo pražangą, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 14 efektyvumo balų.

"Chimki": Aleksejus Švedas 27 (4/12 trit., 7/7 baudų, 10 rez. perd., 25 naud. b.), Jordanas Mickey 20 (6/16 dvit., 2/3 trit.), Sergejus Monia 12 (4/6 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Janis Timma 10, Errickas McCollumas 7.

"Lokomotiv-Kuban": Mindaugas Kuzminskas 24 (7/9 dvit., 2/3 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 8 išpr. praž., 34 naud. b.), Kevinas Hervey 21 (2/2 trit., 8 atk. kam., 3 per. kam., 25 naud. b.), Drew Gordonas 12 (9 atk. kam.), Nigelas Williamsas-Gossas (5 rez. perd.) ir Willas Cummingsas (4 rez. perd.) po 11.