Lietuvių metimai nulėmė „Parma“ pergalę prieš CSKA skriaudikus

VTB nuotr.

Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas vedė Permės "Parma" (6-8) komandą į pergalę VTB Vieningoje lygoje.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namie 80:72 (22:20, 25:19, 16:18, 17:15) įveikė Talino "Kalev/Cramo" (3-11) krepšininkus.

Priminsime, kad Roberto Štelmaherio treniruojami estai savaitgalį sensacingai 107:102 Maskvoje nukovė CSKA (10-4) klubą.

Starto penkete rungtynes pradėję lietuviai pelnė 7 paskutinius aikštės šeimininkų taškus.

A.Juškevičius per 35 minutes įmetė 19 taškų (3/7 dvit., 4/8 trit., 1/4 baudų), atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, gavo bloką, sykį pažeidė taisykles ir surinko 14 naudingumo balų.

E.Žukauskas per 31 minutę pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, triskart suklydo ir užfiksavo 14 efektyvumo balų.

"Parma": Adas Juškevičius 19 (5 rez. perd.), Marcelis Ponitka 10 (5 rez. perd.), Nikolajus Žmako 9, Maksimas Grigorjevas (2/8 trit.) ir Konstantinas Bulanovas po 8, Eigirdas Žukauskas (8 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Glebas Šeiko po 7.

"Kalev/Cramo": Marcusas Keene'as 19 (4 rez. perd., 3 per. kam., 5 kl.), Maurice'as Kempas 12(6 atk. kam., 2 bl.), Janari Joesaaras 11 (3/6 trit.), Devinas Thomasas 8 (8 atk. kam.).