Blankiausias Š. Vasiliausko mačas nesutrukdė sutriuškinti „Galatasaray“

Nors Šarūnas Vasiliauskas surengė prasčiausią pasirodymą šį sezoną, jo atstovaujamai Izmiro "Petkim Spor" (8-13) komandai iškovoti triuškinančią pergalę Turkijos pirmenybėse.

Trečiadienį Kęstučio auklėtiniai išvykoje 89:65 (22:17, 22:19, 18:16, 22:23) nepaliko vilčių Stambulo "Galatasaray" (7-14) krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Š.Vasiliauskas per 26 minutes įmetė 3 taškus (0/4 dvit., 1/4 trit.), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo, gavo bloką, triskart prasižengė ir užfiksavo -3 efektyvumo balus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 18 taškų surinkęs Dorukhanas Engindenizas (6/7 trit.) bei po 17 pridėję Kendrickas Ray'us (3/4 trit.) ir Okbenas Ulubay'us (5 atk. kam.m, 6 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Travisas Trice'as (8 re. perd.) pelnė 16, Jonathanas Williamsas - 14 taškų.

Buvęs žalgirietis Brockas Motumas per 24 minutes įmetė 7 taškus (3/8 dvit., 0/2 trit., 1/2 baudų) ir atkovojo 2 kamuolius.