„Maccabi“ tik po pratęsimo prasibrovė į taurės finalą

Tel Avivo "Maccabi" klubas sunkiai prasibrovė į Izraelio taurės finalą namų aikštėje vykstančiame turnyre.

Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai tik po pratęsimo 87:85 (20:15, 15:21, 15:25, 22:11, 15:13) palaužė Holono "Hapoel" krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei rezultatą dvitaškiu metimu išlygino "Maccabi" atakų organizatorius Scottie Wilbekinas - 72:72. Per likusį laiką nė vienos komandos žaidėjai nepasižymėjo - pratęsimas. Papildomo laiko metu sėkmė lydėjo šalies čempionus.

Nugalėtojų gretose Rezultatyviausiai žaidė atitinkamai 19 ir 15 taškų surinkę Ozas Blayzeras (3/7 trit.) ir S.Wilbekinas, 13 pridėjo Yovelis Zoosmanas (8 atk. kam.), po 11 - Othello Hunteris (8 atk. kam.) ir Ante Žižičius.

Pralaimėjusiems Tyrusas McGee (9 išpr. praž.) pelnė 21, C.J.Harrisas - 18, Guy'us Pnini - 17, Isaiah Milesas (6 atk. kam.) - 14 taškų.