Netikėtumas Italijoje: „Virtus“ baigė kovas Italijos taurės ketvirtfinalyje („Real“ įveikė „Valencia“)

Ketvirtadienį įvyko Italijos taurės ketvirtfinalio kovos, kuriose netikėtai pralaimėjo Bolonijos „Virtus“ klubas.

Ji 82:89 (16:23, 22:18, 23:24, 21:24) turėjo pripažinti Venecijos „Umana Reyer“ krepšininkų pranašumą.

Beveik visą mačą varžovus vijęsis Bolonijos klubas ketvirtajame kėlinyje atsiliko dviženkliu skirtumu ir nesugebėjo perlaužti mačo eigos paskutinėmis minutėmis.

Bolonijos ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Milošas Teodosičius. Jis pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 3/7 trit., 2/3 baud. metim.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 15, Kyle'as Weemsas ir Vince'as Hunteris (7 atk. kam.) po 14, Giampaolo Ricci 11, Stefanas Markovičius 10.

„Umana Reyer“: Michaelis Bramosas 23 (13 atk. kam.), Stefano Tonutas 22, Mitchellas Wattas 12 (8 atk. kam.).

Pusfinalyje „Umana Reyer“ susitiks su Milano „AX Armani“ žaidėjais.

***

Tuo metu Ispanijos taurės ketvirtfinalyje Madrido „Real“ klubas 85:74 įveikė Valensijos „Valencia“ krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Gabrielis Deckas ir Trey Thompkinsas. Jie abu pelnė po 23 taškus.

Valensijos ekipai 16 taškų surinko Samas Van Rossomas. Tuo metu Nikola Kaliničius įmetė 14 taškų.

Pusfinalyje „Real“ kovos prieš Tenerifės „Iberostar“.