Didžiulį pranašumą išbarstę „Chimki“ iškovojo sunkią pergalę Kazachstane

Nelengvą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo absoliutus Eurolygos autsaideris Maskvos srities "Chimki" (7-7) klubas.

Sezono metu smarkiai nukraujavusi Rusijos komanda Kazachstane 82:77 (22:11, 25:16, 15:31, 20:19)  įveikė Nursultano "Astana" (4-11) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai po dviejų ketvirčių atsiliko net 27:47, tačiau trečią kėlinį laimėjo 31:15 ir sugrąžino intrigą.

Prasidėjus paskutinei minutei "Chimki" lyderis Aleksejus Švedas pirmiausia nepataikė iš toli, o vėliau prarado kamuolį. Varžovai vienoje atakoje prametė du tritaškius, o Jevgenijus Voronovas nuo baudų metimo linijos bei dvitaškiu užtikrino svečių pergalę.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 32 ir 16 taškų surinkę A.Švedas (9/13 dvit., 2/7 trit., 8/10 baudų, 9 rez. perd., 8 išpr. praž., 5 kl., 29 naud. b.) ir Jordanas Mickey (9 atk. kam., 3 bl.), 14 pridėjo Stefanas Jovičius (5 rez. perd.), 11 - J.Voronovas (6 atk. kam., 2 bl.).

Pralaimėjusiems Jeremiah Hillas (5/8 trit., 4 rez. perd.) pelnė 22, Ojarsas Silinis (4/8 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) - 18, Michaelas Thompsonas (3/6 trit.) ir Martinas Meieris (4/12 dvit., 13 atk. kam., 4 per. kam., 3 bl.) - po 11 taškų.