Šaro kariauna nervingame mače tik per pratęsimą prasibrovė į pusfinalį

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai tik per plauką išvengė iškritimo iš Ispanijos Karaliaus taurės varžybų jau ketvirtfinalyje.

Barselonos "Barcelona" Madride vykstančiame turnyre po pratęsimo 103:93 (15:29, 24:15, 21:21, 28:23, 15:5) palaužė Malagos "Unicaja" ekipą.

Katalonai didžiąją susitikimo dalį vijosi varžovus. Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Nikola Mirotičius pataikė iš toli, tačiau vėliau realizavo tik vieną baudos metimą, o Timas Abromaitis priešpaskutinę sekundę dvitaškiu išplėšė pratęsimą.

Papildomo laiko metu vyko kova taškas į tašką, o "Barca" atsiplėšė per paskutines pusantros minutės. Likus 31 sekundei techninėmis pražangomis buvo nubausti Dario Brizuela ir areną priverstas palikti andalūzų strategas Fotis Katsikaris, o tai jau reiškė Šaro kariaunos pergalę.

Abi komandos puikiai pataikė iš toli: nugalėtojai realizavo pusę (8/16), pralaimėjusieji - 52 proc. (13/25) tritaškių, tačiau katalonai suklydo vos 9 kartus, o varžovai - net 22.

Pusfinalyje Barselonos krepšininkai susitiks su Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamu Vitorijos "Baskonia" klubu.

"Barcelona": Cory Higginsas 22 (7/8 dvit., 1/3 trit., 5/5 baudų, 22 naud. b.), Nickas Calathesas 17 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 20 naud. b.), Nikola Mirotičius 16 (2/3 trit.), Alexas Abrinesas 11 (3/3 trit.), Brandonas Daviesas 10 (3/12 dvit.).

"Unicaja": Dario Brizuela 33 (7/9 dvit., 5/8 trit., 4/4 baudų, 9 kl., 22 naud. b.), Adamas Waczynskis (5 rez. perd.) ir Rubenas Guerrero (5/5 dvit., 3 bl.) po 10, Jaime Fernandezas 7, Timas Abromaitis ir Axelis Bouteille (2/3 trit.0 po 6.