A. Gudaitis negailestingai blokavo armiečių metimus, „Zenit“ triumfavo Maskvoje

Įspūdingai gynyboje sužaidęs Artūras Gudaitis buvo vienas Sankt Peterburgo "Zenit" (15-2) pergalės kalvių VTB Vieningoje lygoje.

Xavi Pascualio auklėtiniai išvykoje 74:71 (22:19, 17:10, 20:17, 15:25) įveikė nukraujavusį Maskvos CSKA (11-5) klubą, kuriam tai buvo trečioji nesėkmė per pastarąsias ketverias turnyro rungtynes.

Ketvirtojo kėlinio viduryje svečiai turėjo dviženklį pranašumą - 68:56. Tuomet armiečiai pakilo į lemiamą šturmą, o likus minutei Johannesas Voigtmannas tolimu metimu sumažino skirtumą iki 69:72. Per likusį laiką dvitaškiais apsikeitė Willas Thomasas ir J.Voigtmannas.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 29 minutes įmetė 10 taškų (4/5 dvit., 2/3 baudų), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, blokavo net 4 metimus, išprovokavo 7 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir užfiksavo 21 naudingumo balą.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė 17 taškų surinkęs kitas buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas (6 rez. perd.) bei po 13 pridėję W.Thomasas (7 atk. kam.) ir Austinas Hollinsas (2/7 trit.).

Aikštės šeimininkams J.Voigtmannas (4/5 dvit., 3/3 trit., 8 atk. kam., 2 bl., 29 naud. b.) pelnė 19, Danielis Hackettas (2/3 trit., 5 rez. perd.) - 14, Darrunas Hilliardas (0/6 trit., 5 atk. kam.) - 13, po ilgokos pertraukos į rikiuotę grįžęs Willas Clyburnas (2/6 dvit., 0/3 trit.) - 8 taškus.