Ą. Tubelis sužaidė vieną geriausių mačų šį sezoną

Vienas geriausių Ąžuolo Tubelio sezono pasirodymų nepadėjo jo komandai iškovoti pergalės NCAA čempionate.

Arizonos "Wildcats" (14-7) krepšininkai namie 61:63 (38:30, 32:31) nusileido Oregono "Ducks" (12-4) studentams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ą.Tubelis per 35 minutes surinko 20 taškų (4/6 dvit., 3/5 trit., 3/4 baudų), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo bei prasižengė.

Buvęs žalgirietis Kerras Kriisa galėjo išplėšti pergalę šeimininkams, tačiau paskutinę sekundę nepataikė iš toli. Viso estas per 24 minutes įmetė 12 taškų (4/9 trit.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

9 taškus pridėjo Jordanas Brownas (2 bl.), 8 - Jamesas Akinjo (2/2 trit.), 6 - Bennedictas Mathurinas (0/6 trit.).

Tautvilas Tubelis susitikimą vėl stebėjo nuo suolo.

Nugalėtojams Eugene Omuruyi pelnė 19, L.J.Figueroa (3/4 trit., 6 atk. kam.) - 13, Chrisas Duarte (6 atk. kam., 4 rez. perd.) - 10 taškų.