Vokietijoje - rezultatyvus O. Olisevičius ir naudingas A. Velička

Pirmąja savo pergale Vokietijos krepšinio lygos čempionate džiaugėsi Arnas Velička, kuris neseniai prisijungė prie Braunšveigo "Lowen" (6/9) klubo.

Jis išvykoje 80:71 (26:22, 14:23, 23:11, 17:15) nugalėjo Vechtos "Rasta" (3/16) krepšininkus.

24 minutes ant parketo praleidęs lietuvis įmetė 9 taškus (3/4 dvit., 0/3 trit., 3/6 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 5 pražangas bei užfiksavo 16 efektyvumo balų.

Į pergalę svečius vedė Karimas Jallow, kurio kraityje 18 taškų.

Kitose rungtynėse trečiąją nesėkmę iš eilės patyrė Osvaldo Olisevičiaus atstovaujama Bairoto "Medi" (6/13) ekipa, kuri namuose 82:91 (16:20, 26:22, 19:26, 21:23) turėjo pripažinti Oldenburgo "EWE Baskets" (15/4) krepšininkų pranašumą.

O.Olisevičius buvo rezultatyviausias savo komandoje. Puolėjas per 33 minutes pasižymėjo 22 taškais (9/11 dvit., 1/4 trit., 1/3 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, dukart perėmė kamuolį, 3 sykius prasižengė, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 27 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino Dererkas Pardonas su 20 taškų, o nugalėtojus į pergalę vedė Keithas Hornsby pelnęs 25 taškus.