Po Th. Heurtelio nepataikytos baudos ASVEL per pratęsimą nusileido E. Mockevičiaus klubui

Klubo nuotr.

Prancūzijos pirmenybėse jau trečią nesėkmę per penkis pastaruosius mačus patyrė Eurolygoje solidžiai rungtyniaujantis Vilerbano ASVEL (7-5) klubas.

T.J.Parkerio auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 96:105 (21:13, 20:21, 19:19, 23:30, 13:22) nusileido Egidijaus Mockevičiaus atstovaujamai Le Mano "Sarthe" (7-5) ekipai.

Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis tik šalies čempionate galintis rungtyniauti žvaigždėtasis ASVEL naujokas Thomasas Heurtelis nerealizavo vieno iš dviejų baudų metimų, kas leido šeimininkams išplėšti pratęsimą, o jo metu – ir pergalę.

E.Mockevičius nebuvo registruotas rungtynėms.

Svečių gretose išsiskyrė atitinkamai 27 ir 19 taškų surinkę Guerschonas Yabusele (6/10 trit., 5 atk. kam., 21 naud. b.) ir Th.Heurtelis (5 atk. kam., 8 rez. perd., 25 naud. b.), 11 pridėjo Norrisas Cole'as, po 10 – Charlesas Kahudi ir Davidas Lighty, 8 0 Moustapha Fallas (5 atk. kam., 4 bl.).

Nugalėtojams Scottas Bamforthas (11/11 baudų, 4 rez. perd., 28 naud. b.) pelnė 31, Ovie Soko (8 atk. kam.) – 28, Kaza Kajami-Keanme'as (7 rez. perd.) – 15 taškų.