Rezultatyviausiai žaidusio A. Veličkos klubas patyrė itin apmaudžią nesėkmę

Arnas Velička žaidė rezultatyviausiai, tačiau jo atstovaujama komanda patyrė itin apmaudžią nesėkmę Vokietijos pirmenybėse.

Braunšveigo "Lowen" (8-13) klubas išvykoje po pratęsimo 81:84 (21:17, 22:21, 16:16, 16:21, 6:9) nusileido Hamburgo "Towers" (12-9) ekipai.

Svečiai ketvirtajame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą, tačiau sugebėjo jį išbarstyti bei krito papildomo laiko metu.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Velička per 37 minutes įmetė 15 taškų (1/1 dvit., 3/7 trit., 4/4 baudų), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 9 pražangas, 5 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 14 naudingumo balų.

14 taškų pridėjo Gavinas Schillingas (7 atk. kam.), 13 – Lukasas Wankas (3/7 trit.), 12 – Jamesas Robinsonas (5 rez. perd.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 20 ir 19 taškų pelnę Kameronas Tayloras (5 atk. kam., 3 per. kam.) ir estas Maikas Kotsaras (8 atk. kam.).