Fantastiškai žaidęs E. Žukauskas neišgelbėjo nuo pralaimėjimo M. Kalniečio ir M. Kuzminsko klubui

VTB Vieningoje lygoje ketvirtadienį susitiko komandos, kuriose rungtyniauja net keturi krepšininkai iš Lietuvos.

Kazio Maksvyčio treniruojamas bei Eigirdo Žukausko ir Ado Juškevičiaus atstovaujamas Permės "Parma" (7-11) klubas išvykoje 68:85 (12:27, 19:28, 20:15, 17:15) nusileido Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (13-6) ekipai su Mantu Kalniečiu ir Mindaugu Kuzminsku.

Labiausiai iš lietuvių išsiskyrė sezono mačą sužaidęs E.Žukauskas. puolėjas per 32 minutes pelnė 32 taškus (8/11 dvit., 2/3 trit., 10/11 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 37 naudingumo balus.

A.Juškevičiaus sąskaitoje – 4 taškai (2/3 dvit., 0/3 trit.), po 1 atkovotą bei perimtą kamuolį, 2 rezultatyvūs perdavimai, po 2 klaidas ir pražangas ir 2 efektyvumo balai per 18 minučių.

M.Kalnietis per 31 minutę pelnė 23 taškus (5/6 dvit., 4/5 trit., 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, po 4 kartus suklydo bei privertė varžovus prasižengti ir surinko 28 naudingumo balus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 29 minutes įmetė 11 taškų (2/4 dvit., 1/2 trit., 4/4 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 6 pražangas, 3 kartus suklydo, sykį pažeidė taisykles ir užfiksavo 17 efektyvumo balų.