J. Mačiulis išplėšė pratęsimą, o AEK laimėjo trilerį

FIBA nuotr.

Pergalę po 45 minučių trilerio Graikijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Atėnų AEK (13/4) komanda su Jonu Mačiuliu.

Legendinis klubas dramatiškoje kovoje per pratęsimą 100:97 (21:17, 15:26, 27:17, 22:25, 15:12) palaužė Salonikų "Iraklis" (7/11) krepšininkų pasipriešinimą.

J.Mačiulis savo komandai išplėšė pratęsimą. Iki susitikimo pabaigos buvo likusios vos kelios sekundės, kai varžovai pirmavo 85:83. Buvusio žalgiriečio Olivierio Hanlano pražangą išprovokavęs lietuvis stojo mesti baudų ir jo ranka nesudrebėjo - 85:85.

Pratęsimo pabaigoje aikštės šeimininkams pergalę išpėlė Darylas Maconas pataikęs tolimą metimą likus kelioms sekundėms, o varžovų desperatiškas atakas jau nebuvo sėkmingas - 100:97.

Lietuvos rinktinės veteranas šiame mače iš viso per 25 minutes pelnė 9 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit., 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas ir aikštę buvo priverstas palikti dėl išnaudoto pražangų limito.

Aikštės šeimininkus į pergalę vedė veteranas Keithas Langfordas ir D.Maconas, kurių kraičiuose atitinkamai 28 ir 19 taškų.

Pralaimėjusių gretose sunkiai sulaikomas buvo Joshua Hagginsas su 32 taškais, O.Hanlano sąskaitoje 13 taškų.