M. Sajaus klubas Ispanijoje krito per pratęsimą, lietuvį pranoko buvęs „Ryto“ centras

Dramatišką nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Martyno Sajaus atstovaujama Manresos "Baxi" (12-14) komanda.

Pedro Martinezo auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 86:92 (18:15, 18:14, 24:24, 18:25, 8:14) nusileido Andoros "MoraBanc" (12-13) ekipai.

Aikštės šeimininkai didžiąją susitikimo dalį buvo besivejančių vaidmenyje, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje pažėrė tritaškių ir išlygino rezultatą. Paskutinėmis sekundėmis abiejų komandų tolimi šūviai buvo netaiklūs.

Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei kamuolį puolime atkovojęs buvęs Vilniaus "Ryto" centras Artiomas Parachovskis išvedė "MoraBanc į priekį minimaliu skirtumu – 87:86. Svečiams netaikliai atakavus iš toli Davidas Jelinekas smeigė tritaškį, o Nacho Llovetas baudų metimais paliko tik teorinius šansus varžovams – 92:86.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Sajus per 11 minučių įmetė 4 taškus (1/2 dvit., 2/2 baudų), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, dusyk pažeidė taisykles ir užfiksavo 7 efektyvumo balus.

Pralaimėjusiems Scottas Eathertonas (7/8 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud. b.) pelnė 18, Frankie Ferrari – 12, Mattas Janningas (3/6 trit.) – 11 taškų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 22 ir 14 taškų surinkę buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" snaiperis Clevinas Hannah (4/5 trit.) ir D.Jelinekas (2/8 trit., 4 rez. perd.) bei 12 pridėjęs A.Parachovskis (8 atk. kam.)