Universaliai žaidęs A. Velička šaudė pro šalį, o jo komanda subyrėjo lemiamame kėlinyje

Arnas Velička Vokietijos pirmenybėse žaidė universaliai, tačiau atakavo itin netaikliai, o jo komanda subyrėjo lemiamame ketvirtyje.

Braunšveigo "Lowen" (8-15) išvykoje po atkaklios kovos 83:87 (33:20, 17:15, 21:28, 12:24) nusileido Chemnico "Niners" (8-14) ekipai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Velička per 27 minutes įmetė 5 taškus (1/1 dvit., 0/6 trit., 3/4 baudų), sugriebė 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 10 naudingumo balų.

Svečiams Martinas Peterka (5/8 trit.) pelnė 18, Jamesas Robinsonas (4/7 trit., 5 rez. perd.) ir Karimas Jallow – po 16, Lucas Van Slootenas – 15 taškų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 25 ir 19 taškų surinkę George'as Kingas ir Marcusas Thorntonas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) bei 14 pridėjęs Terrellas Harrisas (5 rez. perd.).