K. Kemzūros ir Š. Vasiliausko klubas dar lemiamo kėlinio viduryje pirmavo prieš „Anadolu Efes“

Šarūno Vasiliausko atstovaujama Izmiro "Petkim Spor" (9-17) komanda kaip reikiant pasipriešino absoliutiems Turkijos pirmenybių lyderiams.

Kęstučio Kemzūros auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 80:87 (20:32, 25:12, 20:21, 15:22) nusileido Stambulo "Anadolu Efes" (25-1) krepšininkams.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui svečiai dar pirmavo 73:70, tačiau likusią susitikimo dalį vieni Eurolygos lyderių laimėjo 17:7.

Varžovų strategas Erginas Atamanas leido pailsėti šios savaitės Eurolygos MVP Vasilije Micičiui, taip pat Rodrigue Beaubois, Adrienui Moermanui ir Sertačui Šanli.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Š.Vasiliauskas per 29 minutes įmetė 14 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit., 1/1 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 13 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 15 taškų surinkęs Ianas Hummeris (5 atk. kam., 7 rez. perd., 22 naud. b.), 14 pridėjo Stephenas Zackas (7 atk. kam.), 12 – Ege Araras (8 atk. kam.).

Nugalėtojams Krunoslavas Simonas (6 atk. kam., 8 rez. perd., 26 naud. b.) pelnė 21, Shane'as Larkinas (3/7 trit., 6 rez. perd.) ir Tiboras Pleissas (5/5 dvit. 2/3 trit, 25 naud. b.) – po 18, Chrisas Singletonas (3/4 trit.) – 9, buvęs žalgirietis Jamesas Andersonas (8 atk. kam.) – 8 taškus.