E. Bendžius svariai prisidėjo prie dramatiškos pergalės pirmajame Italijos lygos mače

Dramatišką pergalę pirmajame Italijos pirmenybių sezono mače iškovojo Eimanto Bendžiaus atstovaujama komanda.

Sasario "Banco di Sardegna" (1-0) namie paskutinėmis sekundėmis 75:73 (18:20, 18:18, 16:18, 23:17) palaužė Pezaro "Carpegna Prosciutto" (0-1) krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei minutei aikštės šeimininkai pirmavo 73:69, tačiau varžovai pataikė dvitaškį, o likus 22 sekundėms veteranas Davidas Loganas prarado kamuolį ir tuoj pat pažeidė taisykles.

Pražangų limitas nebuvo išnaudotas, tačiau Tarique'as Jonesas dvitaškiu išlygino rezultatą. Stefano Gentile neklydo prie baudų metimo linijos, o Vincento Sanfordo tolimas šūvis priešpaskutinę sekundę tikslo nepasiekė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Bendžius per 28 minutes įmetė 10 taškų (1/3 dvit., 2/6 trit., 2/2 baudų), sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, dusyk suklydo ir užfiksavo 9 efektyvumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 21 ir 14 taškų surinkę Christianas Mekowulu (11 atk. kam., 4 bl., 35 naud. b.) ir D.Loganas (1/5 dvit., 4/10 trit., 6 rez. perd.), 10 pridėjo S.Gentile (6 rez. perd.), 9 – Tyusas Battle'as.

Svečiams V.Sanfordas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) pelnė 22, T.Jonesas (7 atk. kam.) – 16, Matteo Tambone (4 rez. perd.) – 12 taškų.