T. Dimša buvo vienas pergalės kalvių prieš kukliai pasirodžiusio M. Echodo ekipą

Italijos pirmenybių antrajame ture šeštadienį susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.

Tomo Dimšos atstovaujamas Trevizo "Nutribulett" (2-0) klubas namie 80:76 (25:15, 8:16, 24:15, 23:30) palaužė Venecijos "Umana Reyer" ekipą su Martynu Echodu.

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Dimša per 28 minutes pelnė 15 taškų (2/5 dvit., 3/6 trit., 2/3 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, gavo bloką, 3 kartus suklydo, sykį prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Echodas per 8 minutes įmetė 3 taškus (0/1 dvit., 3/6 baudų), sugriebė kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, 3 kartus suklydo, sykį pažeidė taisykles ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.

"Nutribulett": Tomas Dimša 15 (3/6 trit.), Henry Simsas (13 atk. kam., 23 naud. b.) ir DeWayne'as Russellas (7 rez. perd., 5 per. kam., 22 naud. b.) po 14, Giordano Bortolani ir Nicola Akele po 10.

"Umana Reyer": Stefano Tonutas 20 (4/4 trit.), Andrea di Nicolao 12 (4/6 trit., 6 rez. perd., 5 kl.), Mitchellas Wattas (4/11 dvit.) ir Tarikas Phillipas po 9.