„Fenerbahče“ vos išvengė labai netikėto pralaimėjimo

Fenerbahce nuotr.

Stambulo "Fenerbahče" (2-0) komanda vos išvengė itin netikėto pralaimėjimo Turkijos pirmenybėse.

Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai namie po atkaklios kovos 71:63 (18:17, 14:18, 23:10, 16:18) palaužė Izmiro "Petkim Spor" (0-2) krepšininkus.

Dviejuose pirmuosiuose ketvirčiuose vyko lygi kova, o po pertraukos šeimininkai perėmė žaidimą į savo rankas, atrodė, kad susitikimo baigtis aiški.

Tačiau svečiai lemiamą kėlinį pradėjo spurtu 10:0, jo viduryje dar pirmavo, o likus porai minučių atsiliko minimaliu skirtumu.

"Fenerbahče" vertėsi be ryškiausių savo žvaigždžių Nando De Colo, Jano Vesely ir Marko Guduričiaus.

Nugalėtojams Pierria Henry (9 rez. perd.) ir Achille Polonara (9 atk. kam.) pelnė po 12, Marialalas Shayokas (5 atk. kam.0 ir Devinas Bookeris – po 10, Tarikas Biberovičius – 9 taškus.

Svečių gretose išsiskyrė po 14 taškų surinkę Demetriusas Congeras, Gary Browne'as (5 rez. perd.) ir Justinas Wrightas-Foremanas.